KONST / Litografier / Färglitografi 15153370
nr 1515 3370
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Sjöjungfrun. Signerad, numrerad 349/750. Färglitografi, bildmått: 44x36 cm, yttermått inklusive ram: 59x49
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 januari 2023
kl 20:34:31
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)